Реєстраційний лист Урядотворчих Зборів громадян Українського народу Час публікації: 2021-06-24 22:44:45

Короткий опис
За даними реєстраційного листа всього 21 грудня 2020 року на Урядотворчих зборах громади Українського народу було зареєстровано 120 людей: 101 делегат і 19 гостей. З’їхались делегати з міста Київ та 19 областей України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська.
save Завантажити

pdfЗавантажити PDF

docxЗавантажити DOCX

refВеб-версія

Урядотворчі збори громади Українського народу

Всеукраїнський Національний Конгрес

Реєстраційний лист

Урядотворчих Зборів громадян Українського народу

  1. Михайло Наумчик, Київська область, гість.
  2. Володимир Мартинюк, Запорізька область, делегат.
  3. Михайло Бурцев, Запорізька область, делегат.
  4. Оксана Мартинюк, Запорізька область, делегат.
  5. Юлія Немечкіна, Запорізька область, делегат.
  6. Світлана Дорофєєва, Запорізька область, делегат.
  7. Станіслав Стеценко, Запорізька область, делегат.
  8. Ірина Нікітіна, Запорізька область, делегат.
  9. В’ячеслав Тихий, Запорізька область, делегат.
  10. Олена Гура, Запорізька область, делегат.
  11. Володимир Пірх, Запорізька область, делегат.
  12. Володимир Старушко, Запорізька область, делегат.
  13. Ярослав Пірх, Запорізька область, делегат.
  14. Рустем Аблаєв, Київська область, делегат.
  15. Вишьян Марків, Київська область, делегат.
  16. Любов Якименко, Київська область, делегат.
  17. Михайло Меланіч, м. Київ, делегат.
  18. Катерина Тарновська, м. Київ, делегат.
  19. Микола Онищук, Київська область, гість.
  20. Андрій Курсенко, Київська область, делегат.
  21. Наталія Кравченко, м. Київ, гість.
  22. Юлія Біла, Київська область, гість.
  23. Володимир Ткаченко, Полтавська область, делегат.
  24. Олександр Копилов, Полтавська область, делегат.
  25. Степан Чуприна, Полтавська область, делегат.
  26. Микола Курков, Полтавська область, гість.
  27. Олександр Квітчастий, Полтавська область, гість.
  28. Михайло Хворий, Полтавська область, гість.
  29. Леся Володькіна, Полтавська область, гість.
  30. Ірина Петренко, Хмельницька область, делегат.
  31. Ольга Уграк, Хмельницька область, делегат.
  32. Валентина Гоменюк, Хмельницька область, делегат.
  33. Павло Білецький, Хмельницька область, делегат.
  34. Віктор Вікарчук, Хмельницька область, делегат.
  35. Михайло Козинець, Хмельницька область, делегат.
  36. Михайло Шклярук, Хмельницька область, делегат.
  37. Микола Швець, Хмельницька область, делегат.
  38. Володимир Науменко, Хмельницька область, делегат.
  39. Павло Кузьмінчук, Хмельницька область, делегат.
  40. Ольга Пугачова, Дніпропетровська область, делегат.
  41. Ольга Мартинко, Дніпропетровська область, делегат.
  42. В’ячеслав Патяка, Дніпропетровська область, делегат.
  43. Валерій Крамаренко, Дніпропетровська область, делегат.
  44. Олександр Грубін, Дніпропетровська область, делегат.
  45. В’ячеслав Руденко, Дніпропетровська область, делегат.
  46. Василь Любарець, Дніпропетровська область, делегат.
  47. Любов Карпова, Дніпропетровська область, делегат.
  48. Тетяня Соловйова, Дніпропетровська область, делегат.
  49. Володимир Біцкевич, Дніпропетровська область, делегат.
  50. Микола Чорний, Дніпропетровська область, делегат.
  51. Люббоженко Олександр, Дніпропетровська область, делегат.
  52. Леонід Гулубенко, Дніпропетровська область, делегат.
  53. Роман Попруга, Дніпропетровська область, делегат.
  54. Костянтин Філатов, Дніпропетровська область, гість.
  55. Дмитро Ребристий.
  56. Анатолій Балахнін.
  57. Микола Лукашов.
  58. Василь Шелудяков.
  59. Віктор Спатар, Миколаївська область, делегат.
  60. Олександр Лимар, Миколаївська область, делегат.
  61. Олександр Матвієвський, Миколаївська область, делегат.
  62. Владислав Рожок, Миколаївська область, делегат.
  63. Ольга Біла, Одеська область, делегат.
  64. Григорій Чабан, Одеська область, делегат.
  65. Олександр Абдрафіков, Одеська область, гість.
  66. Олена Черкасова, Хмельницька область, делегат.
  67. Тетяня Духовська, Хмельницька область, делегат.
  68. Олександр Красівський, Житомирська область, делегат.
  69. Геннадій Назаренко, Кіровоградська область, делегат.
  70. Сергій Шавалдін, Кіровоградська область, делегат.
  71. Олександр Шкафер, Кіровоградська область, делегат.
  72. Вікторія Мельничук, Кіровоградська область, делегат.
  73. Тамара Костюченко, Кіровоградська область, делегат.
  74. Олексій Чуліпа, Кіровоградська область, делегат.
  75. Оксана Ігнатьєва, Хмельницька область, делегат.
  76. Микола Розуман, Хмельницька область, делегат.
  77. Петро Левентир, Кіровоградська область, делегат.
  78. Дмитро Шимко, Хмельницька область, делегат.
  79. Ігор Кирченко, Вінницька область, делегат.
  80. Лідія Нікончук, Вінницька область, делегат.
  81. Світлана Кисельова, Вінницька область, делегат.
  82. Юрій Кісіль, Вінницька область, делегат.
  83. Андрій Верич, Вінницька область, делегат.
  84. Владислав Федоришин, Тернопільська область, делегат.
  85. Ігор Мацишин, Тернопільська область, делегат.
  86. Андрій Рогатюк, Вінницька область, делегат.
  87. Сергій Бучаєць, Львівська область, делегат.
  88. Юрій Главацький, Львівська область, делегат.
  89. Віктор Палас, Львівська область, делегат.
  90. Володимир Горуна, Рівненська область, делегат.
  91. Євген Прищепа, Львівська область, делегат.
  92. Олександр Базилєв, Херсонська область, делегат.
  93. Володимир Колодзінський, Житомирська область, гість.
  94. Михайло Страшок, Вінницька область, делегат.
  95. Геннадій Туркін, Донецька область, делегат.
  96. Юрій Шевченко, Донецька область, делегат.
  97. Руся Шемета, м. Київ, делегат.
  98. Володимир Гуляницький, м. Київ, гість.
  99. Ілля Шевченко, м. Київ, гість.
  100. Віталій Монастирський, Житомирська область, делегат.
  101. Ігор Медведчук, Волинська область, делегат.
  102. Віктор Левонюк, Волинська область, делегат.
  103. В’ячеслав Мачульський, Волинська область, делегат.
  104. Любов Хахіна, Кіровоградська область, гість.
  105. Володимир Левчук, Сумська область, делегат.
  106. Тетяня Пікуза, Сумська область, делегат.
  107. Людмила Олійник, м. Київ, гість.
  108. Ярослав Олійник, Дніпропетровська область, гість.
  109. Ігор Приліпко, Чернігівська область, делегат.
  110. Олександр Лядовський, Чернігівська область, делегат.
  111. Василь Мачньов, Чернігівська область, делегат.
  112. Ольга Артимішина, Чернігівська область, делегат.
  113. Людмила Бурбас, Хмельницька область, гість.
  114. Головченко Людмила, м. Київ, гість.
  115. Микола Онищук, Київська область, гість.
  116. Богдана Шкелебей, Львівська область, делегат.
  117. Григорій Міщенко, м. Київ, делегат.
  118. Євген Стародубов, Харківська область, делегат.
  119. Людмила Данченко, Харківська область, делегат.
  120. Віталіна Дмитрієва, Дніпропетровська область, делегат.
Сторінка 1 Сторінка 2 Сторінка 3

Дивіться також