Рішення 9 сесії Час публікації: 2021-05-01 20:21:08

save Завантажити

pdfЗавантажити PDF

docxЗавантажити DOCX

refВеб-версія

РІШЕННЯ 9 сесії

відповідно до Протоколу № 9-Р від 19 лютого 2021 року

Орган місцевого самоврядування держави Україна Хмельницька міська рада в ході сесійного засідання від 19 лютого 2021 року

ВИРІШИЛА:

1. Згідно заяви Білик Оксани Петрівни від 08.02.2021 року призупинити її депутатські повноваження, відкликати урочисту присягу та вивести її зі складу депутатів Хмельницької міської ради.

2. Розпочати з 22 лютого 2021 року тестувати Єдину державну облікову систему України (скорочена назва ЄДОСУ).

3. Усі комунальні на кооперативні заклади науки, освіти, культури, медицини, військові навчальні заклади:

а) при створенні подають заяву до КП «Служба податків та зборів»;

б) реєструються, отримують витяг з Реєстру;

в) сплачують з кожного працюючого одноразовий організаційний внесок;

г) комунальні та кооперативні заклади науки, освіти, культури, медицини, військові навчальні заклади звільняються від оподаткування.

4. Згідно складеного кошторису витрат на утримання комунальних та кооперативних закладів науки, освіти, культури, медицини та військових навчальних закладів здійснюється фінансування в повному обсязі з бюджету Хмельницької міської ради. Щорічно постійно діюча комісія проводить контроль цільового використання фінансування та надає звіт на засіданні Хмельницької міської ради.

5. Територіальна громада міста Хмельницький передає органу місцевого самоврядування Хмельницька міська рада для здійснення передбаченої діяльності адміністративну будівлю з усіма мережами, технічною документацією за адресою м. Хмельницький, вулиця Подільська, 39.

а) Повідомити юридичну особу приватного права «ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА» ЄДРПОУ 33332218 та юридичну особу приватного права «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА» ЄДРПОУ 00022651 про прийняте рішення.

б) Зобов’язати юридичну особу приватного права «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА» ЄДРПОУ 00022651 в термін один місяць з дня отримання повідомлення передати на баланс органу місцевого самоврядування Хмельницька міська рада адміністративну будівлю зі всіма мережами, технічною документацією за адресою м. Хмельницький, вулиця Подільська, 39.

в) Передати усі діючі договори оренди з суб’єктами господарювання щодо оренди майна за адресою м. Хмельницький, вулиця Подільська, 39.

Віктору Євгеновичу Вікарчуку бути нашим представником в будь-яких установах і організаціях, юридичних особах приватного права, в тому числі проти юридичної особи приватного права «ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА» ЄДРПОУ 33332218 та юридичної особи приватного права «ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА» ЄДРПОУ 00022651. Для цього він користується усіма правами та несе покладені на нього обов’язку згідно довіреності та основного закону України – Конституції України 1996 року.

Виділити приміщення для здійснення передбаченої діяльності КП «Служба податків і зборів» в адміністративній будівлі за адресою м. Хмельницький, вулиця Подільська, 39.

6. Виділити приміщення для здійснення передбаченої діяльності КП «Служба податків і зборів» в адміністративній будівлі за адресою м. Хмельницький, вулиця Подільська, 39.

7. Виділити приміщення для здійснення консультацій жителям міста Хмельницький щодо заповнення декларації про фінансові зобов’язання УРСР, що була перейменована у 1991 році на УКРАЇНУ та продовжує економічну діяльність до сьогодні, перед громадянами чинної республіки Україна за станом на 31..12.2020 року.

8. Підтримувати та захищати в засобах масової інформації військового волонтера Ірину Петренко та Віктора Вікарчука, на яких було неодноразово здійснено напади зі сторони ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (керівник Семчишин Олександр), а також звернутися з заявою до правоохоронних органів, щоб розслідувати ці злочини і покарати винуватців.

9. Обрати депутата Юрія Нєсіна тимчасово виконуючим обов’язки уповноваженого з питань науки, освіти та культури.

Сторінка 1 Сторінка 2