Ресурсний мораторій Час публікації: 2021-04-29 18:39:18

Ресурсний мораторій

pdfЗавантажити PDF

docxЗавантажити DOCX

refВеб-версія

Орган місцевого самоврядування держави Україна

Хмельницька міська рада, І скликання

Додаток № 3 до

Протоколу № 3-Р від 13.11.2020 р.

РЕСУРСНИЙ МОРАТОРІЙ

на продаж української землі та інших національних багатств Українського народу

В силу надзвичайних обставин, що склались в державі Україна, та мають своїм наслідком порушення суверенітету України злочинними угрупованнями, які без правових підстав видають себе за органи чинної на сьогодні держави України та тримають Український народ на українській землі в стані жорстокого геноциду,

ми, депутати І скликання органу місцевого самоврядування держави України Хмельницької міської ради, правом, що надано нам жителями міста Хмельницький, приймаємо цей Мораторій про наступне:

1. Від сьогодні будь-кому заборонено видавати українську землю та її національні багатства за товар, розглядати та оформлювати майнові правочини з українською землею та її національними багатствами без відповідних розпорядчих актів Українського народу.

Всі майнові правочини з українською землею та її національними багатствами без відповідних розпорядчих актів Українського народу тепер розглядаються як сумнівні.

2. Від сьогодні будь-кому заборонено виконувати будь-які майнові операції з майном УРСР, що залишилось на українській землі в межах державного кордону України на 24 серпня 1991 року.

Всі подібні операції підлягають обов’язковій реституції на користь Українського народу.

3. Від сьогодні інтелектуальне надбання та національна пам’ять соборного Українського народу, цілісність і повнота Родів в його етнічних гілках визнаються національним багатством Українського народу.

Будь-які злочини проти національної цілісності Українського народу є злочином геноциду.

Голова Ради Павло Білецький

Депутати ради