Економічний мораторій Час публікації: 2021-04-29 14:37:18

Економічний мораторій

pdfЗавантажити PDF

docxЗавантажити DOCX

refВеб-версія

Орган місцевого самоврядування держави Україна

Хмельницька міська рада, І скликання

Додаток № 2 до

Протоколу № 3-Р від 13.11.2020 р.

ЕКОНОМІЧНИЙ МОРАТОРІЙ

на блокування та ускладнення підприємницької діяльності Українського народу

В силу надзвичайних обставин, що склались в державі Україна, та мають своїм наслідком порушення суверенітету України злочинними угрупованнями, які без правових підстав видають себе за органи чинної на сьогодні держави України та тримають Український народ на українській землі в стані жорстокого геноциду,

ми, депутати І скликання органу місцевого самоврядування держави України Хмельницької міської ради, правом, що надано нам жителями міста Хмельницький, приймаємо цей Мораторій про наступне:

1. Від сьогодні будь-кому, крім конституційно утворених органів місцевого самоврядування в Україні, заборонено втручатись в підприємницьку діяльність Українського народу.

Всі подібні дії без відповідних розпорядчих актів Українського народу тепер розглядаються як терористичні.

2. Збори рекомендують конституційно утвореним органам місцевого самоврядування в Україні ввести режим максимальної економічної підтримки підприємництву Українського народу для максимально швидкого виходу зі стану геноциду.

3. Збори закликають всі військові формування Українського народу надати захист та підтримку діяльності конституційно утворених органів місцевого самоврядування в Україні для максимально швидкого виходу зі стану геноциду Українського народу.

Голова Ради Павло Білецький

Депутати ради