Мораторій на відключення житлових приміщень від систем життєзабезпечення Час публікації: 2021-04-29 13:06:37

Мораторій на відключення житлових приміщень від систем життєзабезпечення

pdfЗавантажити PDF

docxЗавантажити DOCX

refВеб-версія

Орган місцевого самоврядування держави Україна

Хмельницька міська рада, І скликання

Додаток № 1 до

Протоколу № 3-Р від 13.11.2020 р.

МОРАТОРІЙ

на відключення житлових приміщень від систем життєзабезпечення

В силу надзвичайних обставин, що склались в державі Україна, та мають своїм наслідком порушення суверенітету України злочинними угрупованнями, які без правових підстав видають себе за органи чинної на сьогодні держави України та тримають Український народ на українській землі в стані жорстокого геноциду,

ми, депутати І скликання органу місцевого самоврядування держави України Хмельницької міської ради, правом, що надано нам жителями міста Хмельницький, приймаємо цей Мораторій про наступне:

1. Від сьогодні будь-кому заборонено відключати житлові та нежитлові помешкання в межах нашої тергромади від будь-яких систем життєзабезпечення проти волі жителів та/або законних власників цих помешкань.

Всі системи життєзабезпечення мають обслуговуватись відповідними технічними службами в повному обсязі, без диверсій або шкідливості.

2. Від сьогодні будь-яким громадським організаціям заборонено видавати свої рішення за такі, що наче обов’язкові до виконання, без підтвердження набуття права на місцеве самоврядування від єдиного законодавця на українській землі – Українського народу.

Всі такі рішення визнаються нікчемними і не можуть мати правових наслідків на суверенній території держави Україна, незалежно від їх спрямованості – судової, законодавчої або виконавчої.

3. Від сьогодні і до утворення на підставі чинної Конституції України 1996 року податкової інспекції тергромади як невід’ємної частини податкової системи чинної держави України заборонено вимагати в жителів тергромади перекази на рахунки аферистів з будь-яким формулюванням, що імітує сплату податків, тарифів або схожі перекази – «за оренду землі», «за паркування», «в бюджет міста», «за транспортування газу» тощо.

Всі подібні вимагання під загрозою репресій або шляхом обдурювання Українського народу мають бути компенсовані в повному обсязі причетними злочинними угрупованнями.

Голова Ради Павло Білецький

Депутати ради