Утворення Хмельницької міської ради Час публікації: 2021-04-24 15:39:12

В Хмельницькому клубі СВ за адресою Свободи 1А 21 жовтня 2020 року відбулися установчі збори громади міста, ініціатором і головою яких був власник закладу Віктор Вікарчук. На зборах було 18 жителів міста Хмельницький, а також гості: Валерій Нестерук з міста Харків, Анатолій Балахнін та Микола Лукашов з міста Дніпро. Анатолій Балахнін виконував функції консультанта, а також секретаря зборів.

Жителі проголосували за ліквідацію органу УРСР ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА та утворення органу місцевого самоврядування з назвою Хмельницька міська рада. До складу Хмельницької міської ради 1 скликання обрали 10 депутатів: Валерій Тесленко, Денис Замазкін, Олена Роля, Ольга Уграк, Павло Білецький, Тетяня Москалюк, Валентина Гоменюк, Володимир Оліщук, Тетяня Духовська, Ірина Захарчук. Головою ради депутати обрали Павла Білецького.

Збори транслював на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Анатолій Балахнін, відеозапис трансляції також доступний на Youtube. Питання, що виставлялись на збори, а також результати голосування, зафіксовані в протоколі №01-У.

Також на зборах затвердили тимчасовий опис державних символів, який не суперечить статті 20 Конституції України ( протокол №01-ДС):

  • Державний Прапор України – жовто-синій стяг з жовтим кольором зверху;
  • Великий Державний Герб України Великий Державний Герб України;
  • Державний Гімн України – Національний Гімн України на музику М. Вербицького, тимчасово без слів до 01.01.2021 р.

Про результати зборів громада повідомила ХМЕЛЬНИЦЬКУ МІСЬКУ РАДУ та СЛУЖБУ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ. Подія викликала неоднозначну реакцію в суспільстві. Найбільше бруду та негативу на учасників зборів вилив у своїй статті хмельницький блогер Андрій Попик, який також писав численні образи і наклепи на багатьох суспільних діячів.

Установчі збори територіальної громади міста Хмельницький

Fatal error: Uncaught Exception: <br/> Error 1839: Element 'a', attribute 'href': [facet 'pattern'] The value 'view/rada/archive/Документи%20Хмельницької%20міської%20ради/Протоколи/Установчий%20протокол%20№01-ДС.pdf' is not accepted by the pattern '([&a-zA-Zа-яА-ЯёЁіІїЇєЄ'0-9@#_~!'()*$\+,;=:/\?\.-]|(%[\dA-Fa-f]{2}))*'. on line 4 in /home/trigonometron/lyana/controller/Site.class.php:234 Stack trace: #0 /home/trigonometron/lyana/model/Message.class.php(30): Site::exception('<br/>\nError 183...') #1 /home/trigonometron/lyana/model/Message.class.php(227): libxml_display_errors() #2 /home/trigonometron/lyana/model/Message.class.php(123): Message->isValid() #3 /home/trigonometron/lyana/model/Message.class.php(303): Message->setContent('1', '<content>\r\n ...') #4 /home/trigonometron/lyana/model/Material.class.php(423): Message->setAllData(Array) #5 /home/trigonometron/lyana/model/EditableObject.class.php(779): Material->setAllData(Array) #6 /home/tr in /home/trigonometron/lyana/controller/Site.class.php on line 234